Naar hoofdinhoudNaar hoofdmenu
Geef kleur aan jouw werk voor Lelystad

36 uur

max. 4.052,--

mbo+

01-10-2023

01-10-2023

Medewerker subsidiebureau

Geef kleur aan je werk en draag direct bij aan de verbetering van Lelystad als medewerker van het subsidiebureau!

Waarom jij wilt werken bij gemeente Lelystad als medewerker subsidiebureau? Omdat jij met jouw juridisch dienstverlenende en zelfstandige houding een actieve bijdrage wilt leveren aan de groeiambitie van onze stad. Zo geef jij kleur aan jouw werk voor Lelystad.

Wat ga je doen als medewerker subsidiebureau?

Binnen deze functie begeleid jij het subsidieproces in goede banen en zorg je dat subsidieaanvragen snel, efficiënt en eenduidig verwerkt en afgehandeld worden. Hieronder vallen onder andere de volgende verantwoordelijkheden:

 • behandelen en beoordelen van inkomende subsidieaanvragen; 
 • overzien van de hele lijn vanaf de aanvraag tot de vaststelling van de subsidie;
 • ondersteunen van de beleidsadviseurs met de behandeling van grotere of complexe subsidieaanvragen.

Voor de volledigheid voegen we hieraan toe dat je de aanvragen in behandeling beoordeelt op juistheid en volledigheid, dit stem je proactief af met de interne en externe klant en je zorgt voor de verwerking hiervan in het subsidiemanagementsysteem. Je registreert nauwgezet de benodigde stappen in het subsidie proces. Je volgt het wettelijk kader van de Algemene subsidieverordening gemeente Lelystad en de verschillende subsidieregelingen. Je behandelt zelfstandig de kleinere subsidie aanvragen en ondersteunt de beleidsadviseurs met de behandeling van de grotere of complexere subsidieaanvragen.

Waar ga je dit doen?

Bij de gemeente Lelystad zijn we ambitieus. We zorgen er samen voor dat Lelystad een nog mooiere plek voor inwoners, ondernemers en bezoekers wordt. Dit lukt ons bijvoorbeeld met het doorontwikkelen van onze kust en het vinden van vernieuwende manieren om inwoners en ondernemers te ondersteunen.

Zodra je bij ons werkt zie je hoe we samenwerken: met respect voor elkaar en door vrijheid en verantwoordelijkheid te combineren. Dit is binnen de hele gemeente zo en ervaar je dan ook zeker binnen het team subsidiebureau. Ons team bestaat uit medewerkers met diverse talenten en ervaringsgebieden. Wij hebben een sterk verantwoordelijkheidsgevoel voor het ondersteunen van de organisatie. Onze werkwijze kenmerkt zich door een grote mate van zelfstandigheid waar veel ruimte is om elkaar te ontmoeten en kennis te delen. Samen dragen we de zorg voor het proces van uitgaande subsidies, het initiëren en realiseren van kansrijke subsidieaanvragen voor gemeentelijke opgaven en het aanvragen en verantwoorden van inkomende subsidies binnen de organisatie. Ook werken we samen met de partners van de arbeidsmarktregio Flevoland voor het benutten van Europese ESF gelden en zijn aanspreekpunt voor subsidies voor zowel de interne als externe relaties. 

Het subsidiebureau is een klein en hecht team, waar professionals goed samenwerken en elkaar versterken. We zijn kritisch en gedreven in onze werkzaamheden en dragen direct bij aan het verwezenlijken van de ambities van Lelystad.”
Marc Brouwer, teamleider subsidiebureau

Wat je meebrengt?

Je bent een persoon die initiatief neemt en keuzes durft te maken. Je blijft gewoon jezelf terwijl je jouw unieke talenten met ons deelt en jouw ambities nastreeft. In je werk laat je zien dat je onder alle omstandigheden rustig blijft, weet je goed wat op dat moment het belangrijkste is om te doen en let je op de kleinste details. Ook beschik je voor deze vacature van medewerker subsidiebureau over:

 • minimaal mbo+ werk- en denkniveau en tenminste een relevante afgeronde mbo 4 opleiding (financieel of juridisch);
 • minimaal twee jaar werkervaring bij voorkeur op het gebied van juridische dienstverlening en/of met het beoordelen van (subsidie) aanvragen.

Wat je verdient?

Alleen als jíj groeit, kan onze gemeente op alle vlakken blijven groeien. Er is dan ook veel keuze uit trainingen en opleidingen en er zijn doorgroeimogelijkheden binnen de gemeente. Bovendien kan je voor deze functie (op basis van 36 uur per week) rekenen op:

 • € 2.878,00 tot € 4.052,00 bruto per maand. Dat is schaal 8;
 • thuiswerkmogelijkheden en een vergoeding hybride werken van € 3,00 netto per dag;
 • een vergoeding van al jouw ov-kosten (tweedeklas). Bij reizen met de auto vergoeden wij € 0,21 per kilometer (tot 60 kilometer enkele reis woon-werkafstand);
 • een laptop en mobiele telefoon;
 • pensioenopbouw via het ABP, het pensioenfonds voor overheid en onderwijs.

En er is meer: 17,05% individueel keuzebudget. Jij kunt zelf kiezen hoe je dit inzet: wil je bijvoorbeeld meer salaris, meer pensioen opbouwen of meer verlofdagen? Aan jou de keuze. Meer informatie over het budget en een compleet overzicht van onze arbeidsvoorwaarden vind je op www.werkenvoorlelystad.nl/arbeidsvoorwaarden.

Zet jij de volgende stap?

Als jij er klaar voor bent om kleur te geven aan jouw werk, zet dan de stap naar onze gemeente. We zijn dichterbij dan je denkt. 

 • Solliciteer vóór maandag 2 oktober 2023.
 • Je ontvangt meteen een automatische sollicitatiebevestiging. Mis je deze? Controleer de spambox.
 • Zijn er vragen of ontvang je graag meer informatie? Neem hiervoor contact op met Jaap Stapper via j.stapper@lelystad.nl of 06-30400546
 • Vederop in de procedure vragen we je om een Verklaring Omtrent Gedrag (VOG). De kosten? Die betalen wij voor je.

 

Solliciteer direct